AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Empty
MesajSubiect: Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo   Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:25 pm

Eiri Yuki>este personajul meu preferat.Si nu numai pentru ca arata foarte bine,ci si pentru faptul ca are un caracter destul de controversat: prima impresie pe care acest personaj o lasa este aceea de om dur si foarte exigent cu cei din jur.Vrea sa para ca nu ii pasa de persoanele care il inconjoara...chiar daca lucrurile nu stau tocmai asa.Tot comportamentul lui se datoreaza intamplarii nefericite pe care a suferit-o in copilarie.Dar stau si ma gandesc4aca nu ar fi patit acel lucru oribil...oare ar mai fi Yuki atat de interesant?

Shuichi Shindo>jumatatea lui Yuki.Caracterul lui este total diferit de cel al romancierului.Este vesel,zvapaiat,un bun prieten si a demonstrat de foarte multe ori ca dragostea lui pentru Yuki depaseste orice limita:nu se teme ca lumea din jurul lui il va privi mai ciudat din cauza iubirii pe care o simte pentru Eiri.

Dintre cei doi...votul meu merge la Yuki!
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
kaname
Moderator
kaname


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Warn :
Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Empty
MesajSubiect: Re: Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo   Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:54 pm

Uhhhhhhhhh, sis, aici chiar m-ai pus intr-o situatie extrem de dificila pale
Nu stiu daca pot sa aleg unul dintre cei doi Suspect ... ii iubesc p amandoi (-_-")
Yuki e genul ala de persoana rece, dar, DAMN Mad , e extrem de pasional >.> e smexy, e frumos, e inteligent... e blond Smile) .
Shu... Ei bine... Shu parca e un copilas de 9 ani, dar nu pot sa nu il iubesc ^___^(He's just TOOO DAMN SWEET) e vesel pana la Dumnezeu si inapoi, plin de viata, frumos (nu prea inteligent ^___^") --> Still love him
Deci in concluzie: Nu pot alege dintre ei doi Smile, desi daca ma gandesc mai bine, si votul meu ar merge la Yuki... dar nu sunt 100% sigura ^___^
Sus In jos
http://yzabelutzza.hi5.com
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Empty
MesajSubiect: Re: Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo   Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 7:37 pm

Umm...asta da alegere grea.

Pai...let's see.

In primul rand cei doi sunt foarte diferiti Yuki este matur, calm pe cand Shuichi nu poate sta locului o clipa, se agita intotdeauna si este mai mult decat copilaros in general, insa cand vine vorba de scriitor are si el momentele lui de sobrietate. Ceva insa au si ei in comun, talentul in vocatiile lor. Despre Yuki se spune ca ar fi un mare novelist iar Shu este un mare cantaret.

Sincer mi se pare imposibil sa alegi intre cei doi. Sunt intruchipari ale doua tipuri de personalitati diferite, dar pentru ca si mie imi plac oamenii maturi il voi alege pe Yuki.
Sus In jos
dia_love_yuki_eiri
Nou Venit
dia_love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Warn :
Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Empty
MesajSubiect: Re: Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo   Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 4:39 pm

Dintre ei doi,il prefer mai mult pe Yuki.Pentru ca e mult mai matur decat Shuichi, este mai calculat, i-a toate lucrurile in serios, poti discuta cu el orice....
deci,de-asta il prefer mai mult pe Eiri
Sus In jos
Continut sponsorizat





Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Empty
MesajSubiect: Re: Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo   Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo Icon_minitime

Sus In jos
 
Eiri Yuki vs. Shuichi Shindo
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: