AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Top personaje

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Top personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top personaje Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Top personaje Empty
MesajSubiect: Top personaje   Top personaje Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:26 pm

Ca in orice anime,si in Gravitation avem personaje care ne plac sau ne displak.Aici putem sa ii mentionam.Rugamintea mea este urmatoarea:argumentati-va raspunsul...adik fara spam.Incep Yo.

1)Eiri Yuki>Personajul asta....sunt pur si simplu obsedata de el!Pentru mine...este baiatul perfect.Blond,cu cercel(am o slabiciune pentru ei),dur,misterios...ochii mai frumosi ca ai lui...nu am vazut la niciun personaj!I love Yuki Eiri.

2)Ryuichi Sakuma>este un personaj care mie imi place foarte mult.Trecerea lui brusca de la copilu cu o mentalitate de 7 ani care se joaca cu iepurasul la tipu seducator,talentat si mai ales matur ma atrage foarte mult.

3)Shuichi Shindo>jumatatea lui Yuki.Singurul lui tel este acela de al depasii pe Ryuichi si nu renunta pana ce nu reuseste.Este exact opusul lui Eiri...

4)Hiroshi Nakano>Chitaristul trupei.imi place acest personaj nu numai pentru devotamentul acordat trupei Bad Luck,ci si pentru faptul ca este un prieten adevarat...si demonstreaza asta in foarte multe ocazii.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Top personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top personaje Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Top personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top personaje   Top personaje Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 5:49 pm

Topul meu arata cam asa:

1.Eiri Yuki: talentatul scriitor are o aura de mister care te invaluie si un comportament ce aparent se potriveste unui om lipwsit de sentimente...totusi asta ar fi un bun exemplu ca aparentele insala.

2.Shuichi Shindo: pe locul doi deoarece nu mi-a placut cum s-a rujat cand l-a urmarit pe Yuki...Smile) (just kidding, nu asta e motivul...dar chiar nu mi-a placut atunci Neutral ) Nu sunt mare fana a comportamentului prea copilaros. Totusi imi place atitudinea si faptul ca totusi stie cand sa devina serios.

3. Hiroshi: imi place deoarece este alaturi de prietenul sau la bine si la greu, stie cum sa--i ridice moralul si pare destul de talentat...


Animeul nu prea destainuie detalii din caracterele multor personaje, poate si pentru ca are doar 13 episoade... pacat:|
Sus In jos
 
Top personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje preferate
» Ttop 5 personaje
» Personaje preferate.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: