AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dog vs. Wolf

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Dog vs. Wolf Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dog vs. Wolf Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Dog vs. Wolf Empty
MesajSubiect: Dog vs. Wolf   Dog vs. Wolf Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:37 pm

Inuyasha si Koga...rivali declarati in acest anime.Atat pentru iubirea lui Kagome cat si in gasirea lui Naraku.Intre cei doi pare sa existe o tensiune continua,iar atunci cand se intalnesc,nu fac alceva sa se certe.Dar exista si o diferenta majora intre ei:Koga e demon in timp ce Inuyasha e semi-demon.Daca ar exista o confruntare intre cei doi,cine credeti ca ar castiga?
Eu cred ca ar castiga...Inuyasha.De ce?Chiar daca imi place mai mult Koga,Inuyasha are Tetsuiaga,iar asta il face foarte puternic.Si in plus,nu ar pierde niciodata in fata lui Koga.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Dog vs. Wolf Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dog vs. Wolf Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Dog vs. Wolf Empty
MesajSubiect: Re: Dog vs. Wolf   Dog vs. Wolf Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 11:16 pm

Dog...sau Inu...e mai kawaii si mai puternic...imi place felul lui de a fi,si il legatura cu [,] confruntarea,Inu cu siguranta ar castiga ^^...e mult mai puternic si are Tetsuiaga,ceea ce ii da un atuu foarte important...
Sus In jos
 
Dog vs. Wolf
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: