AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre anime...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Despre anime... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Despre anime... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Despre anime... Empty
MesajSubiect: Despre anime...   Despre anime... Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 8:03 pm

Cred ca multi ati vazut macar un episod din acest anime...care este parerea voastra?

Sincer nu m-a impresionat foarte tare. Am vazut un epiod si practic le-am vazut pe toate.
Povestea este cam banala ....cinci prietene(sau cate or fi...cred ca totusi 5) au puteri speciale si salveaza lumea... nimic nou, fiecare episod este cam la fel...

Personajele nu sunt cine stie ce realizari ale caracterului complex, dar animeul are totusi un atu, grafica destul de bunicica, lucru care m-a determinat sa vaz cateva episoade...
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Despre anime... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Despre anime... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Despre anime... Empty
MesajSubiect: Re: Despre anime...   Despre anime... Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 10:56 pm

anime-ul este foarte reusit,insa cam...banal[cum a spus si anyoka]...e prea obisnuit sa fie 5 prietene care salveaza lumea de rau...sincer mi-e mi-a placut,cred ca defectul pe care l-am spus mai sus e singurul pe care il are...
Sus In jos
 
Despre anime...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Mew Mew Power-
Mergi direct la: