AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimbari in cadrul forumului.

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Schimbari in cadrul forumului. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbari in cadrul forumului. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Schimbari in cadrul forumului. Empty
MesajSubiect: Schimbari in cadrul forumului.   Schimbari in cadrul forumului. Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 8:09 pm

Daca adminii nu sunt de acord cu ideea mea sa inchida/ stearga topicul. Totusi, ca si utilizator, m-am gandit ca ar merita sa ne spunem parerea in legatura cu ce ar trebui schimbat.

Pai... adminii ar putea sa faca o categorie separata cu desene animate. Daca tot este un forum de anime, de ce sa nu includa si alt tip de animate decat cea japoneza. Nici o catecorie cu filme nu ar fi de prisos...

Eu as mai avea un sfat...insa nu stiu daca veti fi de acord... sa mai reduceti din roge si sclipiciuri pentru ca se incarca mai greu si de asemeni deranaza ochiul.

Alte pareri?...
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
Schimbari in cadrul forumului. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbari in cadrul forumului. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Schimbari in cadrul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari in cadrul forumului.   Schimbari in cadrul forumului. Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 8:31 pm

Stiu ca ma bag cam din start in discutie...Dar presupun ca voiai sa stii ca acest topic este deja existent:
Click here
Sus In jos
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Schimbari in cadrul forumului. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schimbari in cadrul forumului. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Schimbari in cadrul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari in cadrul forumului.   Schimbari in cadrul forumului. Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 10:04 pm

Ruth a spus bine...mai exista un topic unde va puteti spune parerea despre forum.Insa iti voi raspune la mesaj:
1)am vrut astazi sa fac celelalte sectiuni,insa problemele cu net-ul m-au impiedicat sa fac acest lucru.Le fac acum.
2)voi schimba fundalul si diferite lucruri.
Daca mai este ceva,te astept cu sugestii la topicul dat de Ruth.Ja ne si topic inchis.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
Continut sponsorizat





Schimbari in cadrul forumului. Empty
MesajSubiect: Re: Schimbari in cadrul forumului.   Schimbari in cadrul forumului. Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbari in cadrul forumului.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbari nick
» Schimbari rang(titlu)
» Regulile forumului
» Fotografii cu userii forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Schimbari-
Mergi direct la: