AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Da-i o nota userului de mai sus.

In jos 
+2
Ruth
anyoka
6 participan?i
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 7:44 am

Jocul este simplu si cred ca ati mai auzit de el.

Tot ce trebuie sa faceti este sa dati o note userului pe diferite motive.

De eremplu: Uerul "x" m-a ajutat si mi se pare simpatic, dar .... are un fir blond in cap. De aceea nota mea este...8.(zic si eu....)
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:57 am

anyoka>Desi inca nu o cunosc personal, am observat ca este destul de draguta...A scris un fic interesant...la care desi i-am citit deocamdata doar primul capitol....mi-a placut.Voi reveni cu mai multe argumente dupa ce o voi cunoaste mai bine.Pana atunci, not mea este 10.
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:47 am

Ruth...Are multa energie, iar atunci cand ii place ceea ce face va face tot posibilul ca sa ajunga in varf. Este tenace, ambitioasa si are o putere de munca deosebit de mare atunci cand are si un motiv sa se mobilizeze. Punctul ei slab este entuziasmul exagerat. Are tendinta de a se apuca de prea multe lucruri deodata si de a nu mai putea sa le duci la bun sfarsit. Leaga rapid relatii de amicitie cu cei cu care lucreaza, este mereu sincer si prietenoasa...In concluzie...10 ^^
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:01 pm

Kaari>O persoana extrem de sensibila.Nu vrea sa ii raneasca pe cei din jur...Dar cateodata ...fara sa vrea...ajunge la acest punct...Vrea numaidecat sa isi rascumpere greseala comisa prin anumite mijloace.Nu este deloc orgolioasa...Este genul de persoana simpatica si intelegatoare.Stie sa isi faca rost de prieteni. 10
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:05 pm

Ruth>Este genul de persoana care uneori este prea pesimista,alteori prea optimista.Nu se supara usor,insa cand o face ii trece foarte greu.Este ambitioasa si ar face orice pentru a-si proteja prietenii adevarati.Este razbunatare,uneori ironica.Are multi amici,dar decat pe unii ii considera prieteni adevarati.10
Sus In jos
pinky-punk
Nou Venit
pinky-punk


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 28
Localizare : bucuresti
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:52 pm

10 cu felicitai ++++
pentru ca:
1.nu perntru ca esti membru jr
2.esti tare activa
3. am o prseimtire ca esti tare de treaba si de gasca si nu o scorpie cu coarne sunny albino Very Happy Embarassed lol! flower
Sus In jos
http://ioana96.hi5.com
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:07 pm

Pai... pink-punk...din cate vad esti o persoana prietenoasa si draguta. Nu stiu prea multe despre tn, dar pari de treaba si nu am niciun motiv sa-ti dau mai putin de 10 Wink .

Ooops, de fapt te cunosc de pe mess...my mistake.. ei nota tot zece ramane. Este de treaba si foarte prietenoasa;)Very Happy .


Ultima editare efectuata de catre anyoka in Sam Iun 07, 2008 9:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:12 pm

anyoka...pari de treaba si prietenoasa...nu am vorbit cu tine,insa nu am motive pt a te depuncta,deci 10 ^^
Sus In jos
kaname
Moderator
kaname


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:57 pm

Kaari_S.

Hey, chiar pari o fata de treaba, prietenoasa si foarte activa ^___^ deci nota mea pt tine e zece
Sus In jos
http://yzabelutzza.hi5.com
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:02 pm

kaname...desi nu am vorbit cu tine,deja mi-am facut o parere...cred ca esti prietenoasa si de incredere...10 ^^
Sus In jos
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 12:06 pm

Kaari_S
O cunosc de pe alt forum...si mi-am facut o perere destul de buna despre ea.Este o persoana vesela si activa,asa ca merita nota 10.
Ja Ne
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 8:34 pm

LYE...hmm...o stiu de mai mult timp,de pe alt forum...e o persoana de treaba,prietenoasa,de incredere si draguta,deci merita nota 10... ^^
Sus In jos
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Da-i o nota userului de mai sus. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da-i o nota userului de mai sus. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 5:31 pm

Din cate vad esti o persoana foarte activa si sociabila.Prietenoasa si incerci sa nu jignesti...nota mea: 10
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da-i o nota userului de mai sus. Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota userului de mai sus.   Da-i o nota userului de mai sus. Icon_minitime

Sus In jos
 
Da-i o nota userului de mai sus.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» da o nota personajului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Diverse :: Forum Games-
Mergi direct la: