AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 buna sunt noua ..........nu ratati

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
pinky-punk
Nou Venit
pinky-punk


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 28
Localizare : bucuresti
Warn :
buna sunt noua ..........nu ratati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100buna sunt noua ..........nu ratati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

buna sunt noua ..........nu ratati Empty
MesajSubiect: buna sunt noua ..........nu ratati   buna sunt noua ..........nu ratati Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:17 am

yo's corina,am 12 ani si imi place:
poiz......animeurile,viatza,calatoriile,limbile straine com ar fii engleza,franceza,si japoneza.........mai imi plac excursiile(co parintii si colegii normal mai molt cu colegii)taberele(cu colegii,EXCLUS PARINTII!!!!!!)mai imi place sa stau cu familia,colegii,prietenele cele mai bune cum ar fii :elena,denisa,alexandra,ana,flory(de la scoala)anda(de la bloc),alexandra,anca,mihaela,alina(de la vaslui).Imi plac tarile straine:japonia,america,india,franta,austria,germania,grecia,spania,romania(nooooooormal e doar tzara in care mam nascut).orasele din romania preferate :vaslui,timisoara,sibiu,iasi
orasele favorite din loome:poiz.........paris,tokyo,muchen,new york,bei jing moolte....mancaruri favorite:shaorma,pizza,gratar,mici etc.
si hobiuri:inot ,muzica,limbi straine,animeurile ,messengerul,filmele,comediile,ilmele horror,............
gata sa nu mai lungim ca daca stau sa scriu toate interesele mele nma apuca anul 2020.....Very Happy:D:D:D:D kiss for all.Very Happy:D:P:P:P:P dak vretzi sa stiri mai moolt citi-ti tabelul.... lol! Very Happy Very Happy
Sus In jos
http://ioana96.hi5.com
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
buna sunt noua ..........nu ratati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100buna sunt noua ..........nu ratati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

buna sunt noua ..........nu ratati Empty
MesajSubiect: Re: buna sunt noua ..........nu ratati   buna sunt noua ..........nu ratati Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:42 am

Welcome, Corina!Have fun printre noi.Postare placuta and no spam.
O singura intrebare:
1.Care sunt anime-urile tale preferate?
Sus In jos
pinky-punk
Nou Venit
pinky-punk


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 28
Localizare : bucuresti
Warn :
buna sunt noua ..........nu ratati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100buna sunt noua ..........nu ratati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

buna sunt noua ..........nu ratati Empty
MesajSubiect: Re: buna sunt noua ..........nu ratati   buna sunt noua ..........nu ratati Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:07 am

poiz...........................
naruto shippuuden,naruto,vampire knight,kaleido star,fata iadului,yu yu hakusho,spiral si putzin inuyasha lol! lol!
Sus In jos
http://ioana96.hi5.com
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
buna sunt noua ..........nu ratati Left_bar_bleue0 / 1000 / 100buna sunt noua ..........nu ratati Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

buna sunt noua ..........nu ratati Empty
MesajSubiect: Re: buna sunt noua ..........nu ratati   buna sunt noua ..........nu ratati Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:37 am

welcome ^^...sper sa iti faci noi prieteni pe acest forum si sa te distrezi
Sus In jos
Continut sponsorizat





buna sunt noua ..........nu ratati Empty
MesajSubiect: Re: buna sunt noua ..........nu ratati   buna sunt noua ..........nu ratati Icon_minitime

Sus In jos
 
buna sunt noua ..........nu ratati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt nou p'aci :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Forum :: Welcome-
Mergi direct la: