AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Steal the manga from the user above you

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
kaname
Moderator
kaname


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Warn :
Steal the manga from the user above you Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Steal the manga from the user above you Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 9:30 am

Deci, scopul e sa citesti manga. Doar ca pentru asta trebuie sa o furi de la userul de deasupra. Pentru atingerea scopului, totul e posibil...

Exemple:
User1: Fur manga din magazin si ma bag intr-o racheta care pleaca sprea pluti
User2: Racheta se strica , tu cazi , te faci praf , eu protejez manga cu super p;uretile mele , si ti-o fur ! Ma bag intr-un avion care pleaca spre venetia ca sa citesc
User3: Da doar ca avionul se prabuseste chiar in fata casei mele . Din fericire manga nu e afectata de cazatura o iau pun pe Naraku sa ma apere
User4: Ma transform in Inuyasha si cu o singura lovitura de sabie il ucid pe Naraku si iti iau manga , ma ascund intr-o cabana din munti unde nimeni nu poate sa ma gaseasca si citesc in timp ce beau ciocolata calda
User5:.....
____________________
Deci totul e posibil de la cat mai banal la cat mai extraordinar.Sa incepem...:
Fur manga din magazin , Fug in Africa si pun elefantii si toate animalele salbatice in jurul meu ca un zid , sa nu poata trece nimeni de ei (desigur , pe mine nu ma ataca)Smile ... And I'm reading the manga Twisted Evil
Sus In jos
http://yzabelutzza.hi5.com
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Steal the manga from the user above you Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Steal the manga from the user above you Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Re: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:57 am

dar eu am un prieten elefant care ti-o fura cu trompa si mi-o arunca mie,apoi fug cu ea intr-o pestera plina cu vampiri care ma protejeaza [jocul acesta e chiar amuzant Smile)]
Sus In jos
 
Steal the manga from the user above you
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Diverse :: Forum Games-
Mergi direct la: