AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My fanart...daca se poate numi asa

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
My fanart...daca se poate numi asa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My fanart...daca se poate numi asa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:49 pm

...pei sa vedem ce am facut in ultimul timp...
1.Deidara
My fanart...daca se poate numi asa Picture19
My fanart...daca se poate numi asa Picture20
My fanart...daca se poate numi asa Picture21
[da...stiu...coada si buzele sunt oribile]

2.Itachi
My fanart...daca se poate numi asa Picture17
My fanart...daca se poate numi asa Picture16
My fanart...daca se poate numi asa Picture15

3.Hinata
My fanart...daca se poate numi asa Picture11
My fanart...daca se poate numi asa Picture10

4.nu stiu cine e dar nu e prea reusit lol!
My fanart...daca se poate numi asa Picture9

5.Naruto...e inspirat dupa o poza
My fanart...daca se poate numi asa Imag016cn91

6.NaruHina
My fanart...daca se poate numi asa Picture1

7.nu stiu ce e...ceva desenat in ora de romana
My fanart...daca se poate numi asa Asy085

8.Nauto asa de plictisit incat seamana cu Shikamaru lol!
My fanart...daca se poate numi asa M65881iy11

9.o fata...
My fanart...daca se poate numi asa Asy0831


mai am,dar mi-e lene sa le pun pe photobucket...
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
My fanart...daca se poate numi asa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My fanart...daca se poate numi asa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: Re: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 2:05 pm

Desenele sunt foarte bine realizate...
1.Cel cu Dei...pe care mi l-ai facut cadou...God....este magnific!Imi place tot la el!Cand vine vorba de Dei, totul este perfect.
2.Imi place foarte mult privirea lui Ita-kun...Este patrunzatoare...
3.Hinata este pur si simplu pretty....foarte cute...
4.Foarte dragut...Hmm...trebuia s fie din fic, asa-i?
5.Ce cute este...Cu adevarat dragut.
6.Sunt foarte frumoase umbrele...Totul este super...
7.Stiu desenul...Este foarte interesant...Modul in care l-ai desenat...
8.Naruto arata bine in acest desen.
9.Dragut personajul anime...Imi plac ochii...
Sus In jos
KoNaN
Nou Venit
KoNaN


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 28
Localizare : pe un nor de vata mov^^''
Warn :
My fanart...daca se poate numi asa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My fanart...daca se poate numi asa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: Re: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 7:19 am

1.Deidara...Desenul e frumos dar personajul e urat[nu ma lua in seama...Sunt ANTI-DEIDARA^^"]10/10 oricum^^
2.Este foarte frumos..^^Si imi place si personajul si desenul^^10/10^^
3.Chiar daca o urasc pe Hinata aici e foarte draguta..^^"Totusi trebuia sa'i dai o culoare ochilor ca cei ce nu stiu povestea cu
Naruto nu isi vor da seama ce sunt cu ochii ei^^9,80/10
4.Imi place mult parul Laughing 9,50/10
5.E super cute si sweet but...^^Mai bine nu colorai SAU ingrosai putin mai mult conturul desenului cu o carioca neagra pentru ca nu se prea cunoaste^^9,50/10
6.Scuuzzeee dar Naruto nu prea ti'a iesit fata de Hinata pe care ai facut'o perfect^^'Imi place foarte mult ca ai facut si umbre..Ceaa de e de nota 10/10^^
7.Interesant...Trimite'l la Masashi Kishimoto ca poate fi folosita ca o arma din Naruto^^ Smile 9,99/10^^"
8.E genial^^10/10
9.E foaarrttteee frumos dar sprancenele alea cam strica tot>.<'9,90/10


Desenezi foarte bine si chiar te rog sa ma ierti daca am zis ceva rau dar eu cred ca nu..^^"E pararea mea daca vrei sa ti cont de ea bine,daca nu tot bine^^"
1.O intrebare:Tu desenele..Aica..Conturul lor le faci cu foaie invizibila de'aia?^^'...[iti ies mult prea bine formele si nu prea imi vine sa cred^^']
2.Un sfat:Tine'o tot nasa ca ai sa te faci pictorita cu creioane colorate si carioci^^
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
My fanart...daca se poate numi asa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My fanart...daca se poate numi asa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: Re: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 6:53 pm

1.Foaie invizibila?nu am folosit asa ceva niciodata..insa ma iau dupa pozele din calc^^...dar nu copiez conturul sau ceva de genul
2. lol! nu cred ca ma pricep chiar asa bine...dar ma rog...^^
Sus In jos
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
My fanart...daca se poate numi asa Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My fanart...daca se poate numi asa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: Re: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 12:00 pm

Desenele sunt foarte dragute...insa pe viitor incearca sa pui link-ul de la poza,evitand astfel deformarea paginii cu asa multe poze.Cred ca ai inteles ce am vrut sa spun.Astept urmatoarele desene.Ja ne'
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
Continut sponsorizat





My fanart...daca se poate numi asa Empty
MesajSubiect: Re: My fanart...daca se poate numi asa   My fanart...daca se poate numi asa Icon_minitime

Sus In jos
 
My fanart...daca se poate numi asa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Fan Zone :: Fan Art-
Mergi direct la: