AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum vi se pare relatia dintre cei doi?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Empty
MesajSubiect: Cum vi se pare relatia dintre cei doi?   Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:53 pm

Probabil ca multi o sa zica...frate, e 100% normala. Dar cum ati reactiona daca v-ati confrunta cu o astfel de situatie, numai ca reala.
Sincer nu cred ca as reactiona in vreun fel daca un baiat ar veni la mine si mi-ar zice: -Stii, eu sunt bi/gay.
Dar daca ar incepe sa se sarute in fata maea cu un alt baiat cred ca nu as mai borbi cu el, sau cel putin mi-as schimba parerea.

Nu sunt pro discriminarii sexuale, doar nu au ales ei sa fie asa, dar totusi...e ceva personal...no need for me to see you like that!

Totusi relatia lor este destul de controversata si interesanta. Iar lupra lui Shuichi e destul de respectabila si chir admirabila.


What do you think?
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Empty
MesajSubiect: Re: Cum vi se pare relatia dintre cei doi?   Cum vi se pare relatia dintre cei doi? Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 7:32 pm

relatia dintre ei nu e 100% normala...mie sincer nu mi se pare asa normal ca un baiat sa fie cu un alt...baiat...anyway...totusi e interesant,si e mai...original...nu e banala poveste de dragoste intre o fata si un baiat care sunt alaturi unul de altul pana la adanci batraneti si s-au placut din prima clipa...totusi mie imi place acest cuplu ^^
Sus In jos
 
Cum vi se pare relatia dintre cei doi?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: