AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 So...I am KoNaN^^"

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
KoNaN
Nou Venit
KoNaN


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 28
Localizare : pe un nor de vata mov^^''
Warn :
So...I am KoNaN^^" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100So...I am KoNaN^^" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 3:11 pm

hello...!I am KoNaN/YonY/Karin[zi-mi cum vrey]...eu...ador rock-ul in special Evanescence...J'rock'ul in speciar The Gazette...O ador pe Ayumi Hamasaki^^"....!In general sunt baietzoasa,uituca,nepasatoare si ma enervez repede.....energica,vesela,deloc timida ,visatoare....si ATAT despre adjectivele substantivului"KoNaN"I love anime-urile..in special Naruto....!!!carti preferate...Vampiratii,The girl of the Sixth Moon....culoarea mea preferata e negru si sunt berbek deci....asta-s yo..!>.>'
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
So...I am KoNaN^^" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100So...I am KoNaN^^" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: Re: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 3:17 pm

Welcome here, KoNaN!Am impresia ca ne cunoastem de pe alt forum...Anyway...Have fun la postat si la facut prieteni.^_^
1.De unde ai auzit de forumul acesta?
2.Care sunt personajele tale preferate din anime-uri?
Sus In jos
KoNaN
Nou Venit
KoNaN


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 28
Localizare : pe un nor de vata mov^^''
Warn :
So...I am KoNaN^^" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100So...I am KoNaN^^" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/06/2008

So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: Re: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 3:57 pm

Da..Ne cunoastem de pe alt forum^^


1.De unde ai auzit de forumul acesta?
Pai..Il aveai tu la status si am intrat pe el^^"
2.Care sunt personajele tale preferate din anime-uri?
Konan,Pain,Sasuke,Naruto,Misa si mai sunt^^
Sus In jos
kaname
Moderator
kaname


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Warn :
So...I am KoNaN^^" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100So...I am KoNaN^^" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: Re: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 4:20 pm

Heya KoNaN, Sper sa te simti bine printre noi >Very Happy<
Q: Care sunt anime-urile tale preferale Very Happy
Chuus :* >Very Happy<
Sus In jos
http://yzabelutzza.hi5.com
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
So...I am KoNaN^^" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100So...I am KoNaN^^" Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: Re: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 7:09 pm

Hi and welcome ^^...Sper sa te distrezi si sa iti faci prieteni noi
Sus In jos
Continut sponsorizat





So...I am KoNaN^^" Empty
MesajSubiect: Re: So...I am KoNaN^^"   So...I am KoNaN^^" Icon_minitime

Sus In jos
 
So...I am KoNaN^^"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Forum :: Welcome-
Mergi direct la: