AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inoue Orihime

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Inoue Orihime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inoue Orihime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Inoue Orihime Empty
MesajSubiect: Inoue Orihime   Inoue Orihime Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 12:59 pm

Ok...m-am decis sa deschid un topic despre acest personaj pentru ca mi se pare destul de important.
Orihime Inoue este o colegă veche de clasă a lui Ichigo, îndeaproape legată de el de o prietenă comună (Tatsuki Arisawa). Ea este practic orfană, de vreme ce ea și fratele ei mai mare Sora au fugit din casa în care erau abuzați la o vîrstă fragedă, iar mai tîrziu și acesta a murit. Deși inițial lipsită de puteri spirituale, începe să și le dezvolte pe timpul petrecut pe lîngă Ichigo în noua sa formă, ulterior posedînd una din cele mai puternice abilități de vindecare, fiind capabilă de a readuce corpul la starea precedentă de sănătate, oricît de grave ar fi rănile.
Parere personala:fata asta mi se pare cea mai dulce din intreg anime-ul.Este atat de inocenta si copilaroasa,incat toate colegele ei tin la ea.Este foarte simpatica...mai ales cand spune acele feluri de mancare....absolut divine
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Inoue Orihime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inoue Orihime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Inoue Orihime Empty
MesajSubiect: Re: Inoue Orihime   Inoue Orihime Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 12:03 pm

Sincer nu ma innebunesc dupa Inoue. Desi esteinocenta, prietenoasa si copilaroasa nu imi place ezitarea, lipsa de convingere si determinare. Ii trebuie antrenament, sa-si foloseasca abilitatile pe care le are si sa-si ajute prietenii cum poate.

De acord ca este fata, dar intotdeauna pisica blanda zgarie rau, iar ea ar putea macar sa se resemneze cu ideea ca nu are cu ce sa ajute si sa ramana la locul ei, nu sa-si bage nasul in toate problemele la care nu are cum sa ajute.

Sesizez si o urma de ipocrizie in comportament. Cand se lasa rapita de Aizen trebuia sa se astepte ca ceilalti s-o urmareasca. Dupa ce ca i-a tarat pana acolo(neintentionat...ma rog, a fost alegerea lor sa se duca dupa ea) si afla ca au venit mai intreaba si : -De ce?

Ma rog..poate am fost cam dura, da am eu ceva de nu-mi place fata asta.Very Happy
Sus In jos
 
Inoue Orihime
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: