AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre

In jos 
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre Empty
MesajSubiect: Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre   Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:10 pm

M-am interesat...si m-am decis sa fac o comparatie intre aceste carti foarte puternice.Din cate am inteles,zeii egipteni sunt in numar de trei(Slifer The Sky Dragon,Obelisx The Tormentor,Winged Dragon of Ra)ii apartin lui Yugi,in timp ce bestiile sacre(Uraia,Hamon si Raviel) sunt inchise intr-un anumit loc de langa Academia Duelurilor.Care credeti ca sunt mai bune si de ce?Yo tind sa aleg cartile zeii egipteni pentru ca nu sunt afectati de vraji sau capcane.Si bestiile sacre sunt foarte puternice,insa au si multe slabiciuni.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
 
Zeii Egipteni vs. Bestiile Sacre
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Yu-Gi-Oh(GX)-
Mergi direct la: