AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?

In jos 
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka? Empty
MesajSubiect: Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?   Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka? Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 1:14 pm

Intrebare intrebatoare:ce crede-ti ca s-a intamplat cu Kyotaka?In anime...nu se elucideaza acest mister...uneori ne face sa credem ca e mort..alteori ca este in viata(atunci cand Asazuki spune ca stie faptul ca Ayumu este alergic la intepaturile de viespi).Voi cer credeti?Este in viata sau nu?
Eu cred ca este...pentru ca in episodul in care Ayumu impreuna cu Asazuki si cealalta fata(am uitat cum o cheama),le salveaza pe Hyono si fetita cu aprul gri din acea cladire,la sfarsit,arata un personaj langa o masina.Cred ca el era.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
 
Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: