AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Carti preferate...

In jos 
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Carti preferate... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Carti preferate... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Carti preferate... Empty
MesajSubiect: Carti preferate...   Carti preferate... Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 11:52 am

Nu este vorba despre carti de joc aici...cred ca v-ati dat seama.Smile)

Care este cartea voastra preferata? Si nu uitati sa argumentati.Wink


Pentru mine cred ca ar merge un top:

1. Harry Potter. Nu este preferata mea pentru ca m-ar fi impresionat sau ceva de genul...dar e singura carte pe care am citit-o cu sufletul la gura pana la ultima pagina si de care nu m-am despartit pana nu am terminat-o. Si vreau sa zic ca este mare lucru... in cel mai bun caz ma impresioneaza o carte i citesc 30-40 pg pe zi, dar niciodata nu am citit un volum intreg in 5 zile(volum care sa aiba 500 de pg...)

2.Singur pe Lume(Hector Malot). M-a impresonat povestea copilului ramas fara parinti... m-am regasit in parsonalitatea lui inn anumite cazuri. Chiar merita citita.

3.Musashi(Eiji Yoshikawa) respectiv Codul lui da Vinci(Dan Brown)... inca sunt in curs de citire...dar m-au fermecat prin actiune, stil si imaginatie. Vi le-as recomanda calduros.


Stiu ca am facut un top...dar astea mi-au placut realmente...si inca-mi plac. Deci...what about you?
Sus In jos
 
Carti preferate...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje preferate
» Personaje preferate.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Diverse :: Discutii-
Mergi direct la: