AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dinobreaker preferat

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
love_yuki_eiri
Admin
love_yuki_eiri


Numarul mesajelor : 48
Varsta : 31
Warn :
Dinobreaker preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dinobreaker preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/06/2008

Dinobreaker preferat Empty
MesajSubiect: Dinobreaker preferat   Dinobreaker preferat Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 2:12 pm

Care dintre vehiculele dino va plac cel mai mult si de ce?Mai jos,voi face o lista cu cele pe care mi le amintesc.Daca uit vre-unul,adaugati voi.
1)Night Rex-Cavalerul Fantoma
2)Motoraptor-Jet
3)Havorptera-Robert
4)Paratricar-Sam
5)Monocrawler
6)Dimetrover-Tack
Mie imi plac Night Rex si Motoraptor.De ce?Pentru ca sunt niste vehicule foarte puternice,care au fost cu greu stapanite de catre "sefii" lor(mai ales Motoraptor).Insa fiecare vehicul este special in felul sau.
Sus In jos
https://animefan.1forum.biz
Cyber Guardian Flo
Blue Warrior



Numarul mesajelor : 6
Warn :
Dinobreaker preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dinobreaker preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Dinobreaker preferat Empty
MesajSubiect: Re: Dinobreaker preferat   Dinobreaker preferat Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 4:05 pm

kred ka ai uitat testoasa aia Very Happy numai imi amintesc cum se numea...totusi e un vehicol dino kre se transforma Very Happy
Preferatul meu e Hoverptera , un vehicol destul de intelegator si e al lui Robert preferatul meu Very Happy
Sus In jos
 
Dinobreaker preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atacul Preferat
» Desenul preferat.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Anime :: D.I.C.E-
Mergi direct la: