AnimeFan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
AnimeFan

Enjoy!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Desenul preferat.

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
anyoka
Nou Venit
anyoka


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 29
Warn :
Desenul preferat. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Desenul preferat. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Desenul preferat. Empty
MesajSubiect: Desenul preferat.   Desenul preferat. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:10 am

Desene animate cred ca ati vazut cu totii de cand erati mici. Puteti pune un mic top aici exprimandu-va opinia in legatura cu preferatul desigur.

1. Cred ca preferatul meu este Scooby Doo. De cand eram mica m-a fascinat povestea mai ales ca nu avea ca protagonisti zmei zburatori, zane bune, sau mai stiu eu ce. Inca imi amintesc episoadele si de Shaggy, Scooby, Welma(cred ca asa se scrie), Daphney si Fred. Desi nu am mai vazut de mult un episod stiu sigur ca seria mea preferata a fost, este si va ramane prima. Cele noi, desi au o grafica ceva mai reusita, nu au farmecul acelora. Era ceva diferit in fiecare. In astae noi nu fac altceva decat sa copieze si sa transpuna diferit vechile idei.

2. Fred & Barney: nu cred ca le voi uita vreodata poantele care ma tineau pe mine treaza noaptea pe la 11 cand tata ma chema la culcare Smile) .Desi sunt casatoriti boacanele pe care le fac sunt si mai ceva decat cele ale unor copii mici. Desenul este original, desi sunt din evul mediu multe aspecte din viata de azi sunt transpuse ca "antice"...poate cine stie...

3.Looney Toons, Tom& Jerry, Cow & Chicken: dragile mele desene pe care le-am vazut chiar de dinainte sa stiu sa leg doua fraze. Creatiile inegalabile in ochii copiilor ale lui Warner Bros(cred ca asa se scrie..). Desi par si sunt stupide pentru cei mai mari, au un farmec aparte pentru cei mici si cred ca oricine isi poate redasi "copilaria" uitandu-se din noula un episod din cele trei sau chiar mai multe serii.


What about you?
Sus In jos
Kaari_S.
AnimeFan Membru
Kaari_S.


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 28
Warn :
Desenul preferat. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Desenul preferat. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Desenul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Desenul preferat.   Desenul preferat. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 1:40 pm

Hmmm...la mine topul ar sta cam asa


1.Fetitele Powerpuff lol! ...inca ma mai uit uneori...mereu mi-au placut
2.Scooby Doo...e unul din preferatele mele...mereu ma uitam cand eram mai mica
3.Tom & Jerry...nu voi uita niciodata cum ma uitam si radeam singura in fata tv-lui de parca eram nebuna
4.Hmm...Witch si H2o...unele episoade sunt chiar tari ^^
Sus In jos
Ruth
Moderator
Ruth


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 29
Warn :
Desenul preferat. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Desenul preferat. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/06/2008

Desenul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Desenul preferat.   Desenul preferat. Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 2:45 pm

Cam acesta ar fi topul meu:
1.Witch...Mi-a placut foarte mult...Am citit chiar si revista...cand mi-am luat primul nr. eram in cl a 4a...sau a 5a...Hmm..prietena mea cea mai buna de atunci si-o luase si eu plecasem de la scoala sa-mi iau bani...Bine ca fugisem...si nu intarziasem...-_-"
2.Tom&Jerry...A insemnat foarte mut pt. mine in copilarie....cand eram mica nu intelegeam lb. engleza...si ma uitam la imagini...stiu ca datorita mie, ceilalti din familie erau obligati sa se uite la desene animate.-_-"
3.Viata cu Lois...sau cum se scrie..In acest desen animat se reflecta realitatea ce il inconjoara pe un copil dintr-o familie saraca...Mi-a placut foarte mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Desenul preferat. Empty
MesajSubiect: Re: Desenul preferat.   Desenul preferat. Icon_minitime

Sus In jos
 
Desenul preferat.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dinobreaker preferat
» Atacul Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AnimeFan :: Diverse :: Desene Animate-
Mergi direct la: